MAMY FINE DINING W DOMU – Foxx Gotuje
📕🍔Zamów moją nową książkę – Foxx vs 15 Minut
👉https://adifoxx.pl/produkt/ksiazka-foxx-vs-15-minut/
🔪Zdobądź mój autorski nóż 👉 http://foxxknife.pl
📖🍹Moja książka z przepisami na koktajle 👉 http://101koktajli.pl
🍳 Sklep z jakościowymi akcesoriami do gotowania: https://adifoxx.pl
🍔🍔 PRZEPIS: https://adifoxx.pl/mamy-fine-dining-w-domu-dorsz-w-miso-z-sosem-bekonowym-foxx-gotuje/
#foxxgotuje #przepis #dorsz #finedining #miso #autopromocja

23 Comments
Ty weź Adi otwórz okno jak ćpiesz przed nagrywkami po nakopciłeś tam ostro. I weź wstaw do tego studia jakąś kozę, żeby Mati nie musiał tam nagrywać w czopce 😉
W Polsce ładują wody, żeby wędliny były cięższe. Niech klient płaci za wodę.
Świetny przepis! I super że w końcu do smakowania jest ktoś z za kamery. !!! 👍👍😉😉
A ja zawsze smażę pastę miso myśląc że w ten sposób podbijamy jej smak 🙈
Woda wynika z dwuwodzianu mięsa.
Poka ząbki poka poka 🙂
Ty tak zawsze szybko mówisz, czy na potrzeby odcinka?
_________👃
Xd
u ciebie tak zadymiło? czy oczy mi się …. 😀
こちらは日本の警察です。味噌を調理することを許可したのは誰ですか? 😯🥷🚓🚔🚨
Biała dieta brzmi jakbyś ten odcinek nagrywał w weekend 😂
Foxx przyjacielu, gdzie moge w PL kupic taka czapkę?
Co to jest fine dining ?
nagrasz dłuższy film o shotgun shells?😉
McDonald wypuścił zestaw z figurkami Friends. Fox, masz już całą kolekcję? 😃
Po prostu kupujesz byle jaki boczek z supermarketu, to czego ty się spodziewasz? Chociaż szczerze mówiąc nigdzie takiego syfu, który wziąłeś nie widziałem. Musiałeś wybitnie się postarać, żeby wziąć najgorszy z najgorszych. Taki wielki kucharz, a zaopatruje się byle gdzie i nie wie, gdzie w okolicy można dostać prawdziwy dobry boczek.
pakują wodę, żeby więcej ważył i tyle
Bardzo fajny przepis, ale nazywanie tego fine diningiem to jednak spora przesada 😉
No i to przybranie z rozposznki i posypki wokoło – wygląda mocno jak styl wykwintnej restauracji 2010 roku
Problem z wodą w mięsie jest spowodowany wężem w kieszeni właścicieli.
Co bylo brane bo niezbyt rozumiem co mówisz
Lepsze niż kanapk cieszyńska?
Pakują tyle wody bo prawo na to pozwala
Co do tego boczku, to jakosc wielu produktow spozywczych w POlsce jest gorsza niz tych na zachodzie, wbrew sterotypowi, ze Polskie niby jakies lepsze.